Яремчук відзначився гольовим асистом в ювілейному поєдинку за "Гент"

Нападник став учасником перемоги своєї команди.

Український форвард "Гента" Роман Яремчук зробив вагомий внесок у перемогу своєї команди в матчі 15-го туру чемпіонату Бельгії проти "Генка".

Поєдинок завершився з рахунком 2:0. Нападник збірної України провів на полі 82 хвилини і записав до свого активу гольову передачу, дозволивши "буйволам" подвоїти перевагу на початку другого тайму.

Зазначимо, що цей матч став для українця 100-м у складі "Гента".

На рахунку Романа в нинішньому сезоні 12 матчів у бельгійському чемпіонаті, в яких він забив 7 голів. Асист в матчі проти "Генка" став для нього першим у сезоні.

Крім того, Яремчук відзначився чотирма голами і трьома асистами в п’яти матчах кваліфікації Ліги Європи і трьома голами в чотирьох матчах групового раунду турніру. Таким чином, на його рахунку 21 матч, в яких він набрав 18 очок за системою гол + пас.

Також цього сезону на його рахунку два голи і асист за збірну України.

Нагадаємо, минулого тижня Яремчук забив гол-красень "Вольфсбургу" у Лізі Європи та вивів "буйволів" на перше місце в турнірній таблиці. Що стосується внутрішнього чемпіонату, то "Гент", де окрім Яремчука грають інші два українця Роман Безус та Ігор Пластун, розташувався на 2-й сходинці і поступається 5 очок "Брюгге".