Ярмоленко допоміг "Вест Хему" з розгромом вийти до наступного раунду Кубка англійської ліги

Українець віддав гольовий асист у матчі проти "Чарльтона".

"Вест Хем" українця Андрія Ярмоленка в 1/32 фіналу Кубка англійської ліги пройшов "Чарльтон". "Молотобійці" здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0.

Ярмоленко вийшов у стартовому складі та провів на полі весь матч. Український футболіст взяв активну участь у першому забитому м’ячі своєї команди, асистувавши Себастьєну Халлеру на 22-й хвилині.

У першому таймі Халлер забив ще один гол, а фінальний рахунок матчу на 80-й хвилині встановив Феліпе Андерсон, замкнувши передачу Мануеля Лансіні.

У наступному раунді турніру "Вест Хем" зіграє з переможцем пари "Лідс" - "Халл Сіті", які зустрінуться в очній битві 16 вересня.

Раніше авторитетне британського видання Sky Sports повідомило, що китайський клуб хоче купити Ярмоленка.