Ярмоленко про перемогу над Фінляндією: Билися за країну, за результат

Гравець сподівається, що уболівальникам сподобався футбол національної команди.

Один із лідерів збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над Фінляндією в 6 турі групової стадії відбору на ЧС-2018.

"Синьо-жовті" здолали суперника з рахунком 2:1. Всі голи були забиті у другому таймі.

"Важка перемога. Думаю, що гра забувається, а результат залишається - це підходить для сьогоднішньої гри. Перший тайм - взагалі жахливий, грали незрозуміло в що. А в другому вже зрозуміли, що якщо не виграємо, то боротися за вихід на чемпіонат світу буде безглуздо. Довелося включати бойові якості. Билися за країну, за результат. Вболівальники мають бути задоволені самовіддачею.

Бєсєдін - молодець, що тут говорити. Нападник повинен забивати. Забив переможний м'яч, тож молодець", - розповів Ярмоленко.

Після цього туру Україна розташувалася на 4 рядку в Групі I.

Наступний матч підопічні Андрія Шевченка проведуть 2 вересня проти Туреччини.