Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ярмоленко розповів про колектив та адаптацію у "Боруссії"

Українець задоволений новими партерами та Німеччиною загалом.

Футболіст дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко розповів про те, як він готується до ігор та з ким найбільше спілкується у новій команді.

Загалом, гравець дуже задоволений тим, як в нього складається кар'єра у складі "джмелів".

"Я завжди намагаюся на кожному тренуванні і кожній грі віддавати всі сили, і це приносить результат. Бувають матчі, де все добре виходить, бувають невдалі матчі. Звичайно, я читаю багато преси, в тому числі і нашої, і зараз всі хвалять, все добре. Але я знаю, що за першої невдалої гри, за першої осічки буде критика, і я до цього готовий.

Я знаю, що дуже багато недоброзичливців, які тільки чекають, щоб Ярмоленко зіграв погано, щоб його покритикувати. Це для мене служить ще однією мотивацією, щоб виходити на кожне тренування, на кожен матч і доводити, що я гідний грати в такому клубі, як Боруссія Дортмунд.

В принципі, всі хлопці дуже дружні. Тільки-но я прийшов, зовсім нічого не знав, а там є свої правила, свій режим дня і він відрізняється від нашого розкладу, і хлопці підходять і допомагають, підказують. У побутових питаннях теж - запитують, як допомогти з житлом.

Більше спілкуюся з турецькими друзями. Тільки-но я підписав контракт, мені одразу написав Нурі Шахін в Instagram і привітав. Спочатку подумав, що це може якийсь фейк, але зайшов на сторінку і переконався, що це офіційна сторінка", - цитує слова Ярмоленка 1927.kiev.ua.

Нагадаємо, що Ярмоленко перейшов до "Боруссії" у кінці серпня 2017 року. Зараз футболіст у складі збірної України веде підготовку до матчів відбіркового раунду чемпіонату світу проти Косова та Хорватії. Ці зустрічі відбудуться 6-го та 9-го жовтня 2017 року відповідно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції