Ястремська у вирішальному сеті поступилася Мугурусі та припинила боротьбу на турнірі в Дубаї

Титулована іспанка взяла реванш за поразку в Хуахіні.

Українська тенісистка Даяна Ястремська вилетіла в першому колі турніру серії WTA в Дубаї.

18-річна Даяна не змогла подолати бар’єр у вигляді колишньої першої ракетки світу, а нині 15-го номера світової класифікації, іспанки Гарбіньє Мугуруси.

Ястремська переконливо виграла перший сет, де майже не помилялася, але не впоралася з нервами і поступилася в наступних двох. Як наслідок, поразка від іспанки з рахунком 6:4, 3:6, 3:6.

Таким чином, Мугуруса взяла реванш у Даяни за поразку у чвертьфіналі останнього турніру в Хуахіні, де українка стала чемпіонкою.

Раніше повідомлялося, що друга ракетка України Леся Цуренко достроково виграла стартовий матч на турнірі в Дубаї. У наступному колі змагань Цуренко зіграє з переможницею пари Чжу Лінь - Еліза Мертенс.

Додамо, що лідер українського тенісу Еліна Світоліна отримала в Дубаї шостий номер посіву та розпочне виступи з другого кола. Еліна зустрінеться з переможницею пари Донна Векіч - Онс Жабер.

Нагадаємо, турнір в Дубаї триватиме до 25 лютого. Призовий фонд змагань становить 2 828 000 доларів.