Ястремська вперше в кар’єрі виграла турнір серії WTA, розтрощивши суперницю у фіналі Гонконгу

twitter.com/WTA

Даяна віддала опонентці всього три гейми.

Юна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла на турнірі серії WTA - Hong Kong Open.

У фінальному поєдинку Ястремська здолала першу ракетку Китаю Ван Цян у двох сетах - 6:2, 6:1. Це перша перемога 18-річної тенісистки на турнірах серії WTA.

Тріумфувавши у фіналі, Ястремська встановила новий рекорд України, ставши наймолодшою тенісисткою (18 років і 4 місяці), яка виграла турнір WTA. Раніше рекорд належав Еліні Світоліній (18 років і 10 місяців), яка зачехлила ракетку на стадії чвертьфіналу турніру в Гонконзі.

Завдяки успішному виступу Ястремська підніметься на 36 позицій і посідатиме 66-е місце у світовому рейтингу, що є особистим рекордом дівчини в кар’єрі.