Юнацька збірна України перемогла Швецію та вийшла в еліт-раунд кваліфікації Євро-2020

Дубль Сікана дозволив нашій команді пробитися до наступної стадії.

Збірна України U-19 пробилася в еліт-раунд відбору Чемпіонату Європи 2020 року. У заключному матчі групового етапу "синьо-жовті" в гостях здолали однолітків із Швеції з рахунком 2:1.

Героєм зустрічі став нападник донецького "Шахтаря" Данило Сікан. Він оформив дубль, забивши на 6-й та 43-й хвилинах. Шведи відповіли одним м’ячем на початку другого тайму, що не врятувало скандинавську збірну від поразки.

Додамо, що матч закінчився бійкою між футболістами обох команд. У складі українців арбітр вилучив з поля Михайла Мудрика. Червону картку отримав також гравець Швеції.

Завдяки перемозі над шведами наша збірна виграла відбіркову групу. У першому турі Україна розгромила Естонію (4:0), у другому - поділила очки зі Словенією (1:1).

Турнірне становище команд після 3-го туру:

1. Україна - 7 очок

2. Словенія - 5

3. Швеція - 4

4. Естонія - 0

До еліт-раунду вийшли дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посіли треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року.

Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної стадії, яка відбудеться в липні 2020 року в Північній Ірландії.