Юнацька збірна України в матчі з десятьма попередженнями зіграла внічию проти греків

Перший удар по воротах "синьо-жовті" завдали лише під кінець гри.

Збірна України U-19 провела другий товариський матч проти одноліток з Греції.

Підопічні Олега Кузнецова два дні тому перемогли греків із рахунком 2:1. Здавалося б, що "синьо-жовті" можуть здолати цього суперника вдруге, але ні. Матч завершився безгольовою нічиєю з рахунком 0:0.

Зазначимо, що на 30 хвилині гості не забили пенальті. Що стосується українців, то їхнього першого удару по воротах суперника довелося чекати аж до 68 хвилині.

Найцікавішим у цьому протистоянні був головний суддя, який показав футболістам обох команд десять жовтих карток - по п'ять на кожну.

Ця дуель для підопічних Олега Кузнецова є підготовчим етапом до кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи-2020. Свої матчі у відборі "синьо-жовті" проведуть 1316 та 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.

Раніше юнацька збірна України розписала результативну нічию з румунами (2:2).