Юнацька збірна України в меншості поступилася грекам в еліт-раунді Євро-2019

Попереду в українців гра з Іспанією.

Юнацька збірна України (U-17) програла у другому матчі вирішального етапу відбору до фінальної частини Чемпіонату Європи 2019 року.

У швейцарському Ньйоні українська команда поступилася збірній Греції - 0:1.

3 42-ї хвилини "синьо-жовті" грали у меншості після вилучення Володимира Бражка, тому в другому таймі діяли переважно від оборони. Перемогу грекам приніс забитий м’яч Дзоліса на 57-й хвилині.

Оскільки у першому матчі українська команда перемогла Косово (2:0), то зараз з 3 очками ділить з Грецією 2-гу і 3-тю сходинки групи 5.

У неділю, 31 березня, українці зіграють заключний матч еліт-раунду відбору з Іспанією.

Фінальний турнір Євро-2019 відбудеться 3-19 травня в Ірландії. До нього, окрім господарів, вийдуть переможці восьми груп еліт-раунду та сім команд, які стануть другими.