Юнацька збірна України завершила перший раунд відбору на Євро-2023 третьою перемогою поспіль

Автор
Марія ПономаренкоМарія Пономаренко
765
Час на прочитання
1 хв

"Синьо-жовті" обіграли в останньому матчі збірну Швеції.

Юнацька збірна України (U-19) перемогла команду Швеції у третьому турі кваліфікації на Євро-2023. Поєдинок завершився перемогою "синьо-жовтих" з рахунком 0:2

Перший тайм завершився без забитих голів. На початку другого тайму 18-річний півзахисник "Брентфорда" Єгор Ярмолюк відкрив рахунок матчу. Через 20 хвилин його одноліток з львівського "Руху" Віталій Холод подвоїв перевагу "синьо-жовтих".

Таким чином, за підсумком усіх матчів українці набрали 9 очок і завершили кваліфікацію на першому місці. Команда Сергія Нагорняка пробилася до елітраунду відбору на континентальну першість.

• Жеребкування елітраунду відбору Євро-2023 відбудеться 8 грудня.

Історичний гол: кривдник збірної України встановив новий рекорд чемпіонатів світу з футболу (відео)

Чемпіонат світу-2022 з футболу: що треба знати про Мундіаль у Катарі