Юні українки Ястремська та Костюк успішно стартували в кваліфікації Australian Open

Тенісистки продовжують боротьбу за вихід до основної сітки.

Дві юні українки Даяна Ястремська та Марта Костюк виграли стартові зустрічі кваліфікації Australian Open.

Даяна Ястремська обіграла представницю Японії Мисак Дої. Українка захопила ініціативу в старті матчу і довела його до впевненої перемоги - 6:3, 6:1.

За вихід у фінал кваліфікації наша спортсменка змагатиметься з переможницею пари Олександра Дулгеру - Бьянка Андрееску.

Марта Костюк не без проблем обіграла в першому раунді Аріну Родіонову.

Поєдинок розпочався не найкращим чином для українки. Та програвши перший сет, наша спортсменка зуміла забрати дві наступні партії - 6:4, 3:6, 3:6.

У наступному раунді українська тенісистка зіграє з переможницею пари Джеймі Лоб - Даніела Сегель.

Зазначимо, що Костюк вперше виступає з дорослими на турнірі серії Великого Шолома. 15-річна спортсменка отримала Wild Card від організаторів, адже рік тому українська тенісистка стала чемпіонкою Australian Open серед юніорів.