Юний талант ПСЖ визнаний найкращим молодим футболістом року

Гравець виграв усе, що тільки можна.

Талановитий 19-річний форвард французького ПСЖ Кіліан Мбаппе визнаний найкращим молодим гравцем року за версією France Football.

Нападник парижан цього року на клубному рівні став переможцем чемпіонату Франції, Кубка Франції, Кубка французької ліги. Зі збірною Франції Мбаппе виграв Чемпіонат світу, а його самого визнали найкращим молодим футболістом турніру.

Зазначимо, що Мбаппе став першим переможцем трофею "Копа", який названий на честь французького футболіста - Раймона Копи. Цей приз отримуватимуть у подальшому гравці віком до 21 року.

"Срібло" в активі півзахисника дортмундської "Боруссії" та збірної США - Крістіана Пулішича. Замкнув трійку син легендарного у минулому футболіста Патріка Клюйверта - Джастін Клюйверт ("Рома", Нідерланди).

Цього сезону на рахунку Мбаппе 15 матчів, 14 забитих голів та 6 результативних передач у всіх турнірах.