Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юристи "Металіста" продовжують боротися за Лігу чемпіонів

Як зазначив Маркіян Ключківський, у "Металіста" ще є шанс залишитися у чемпіонській Лізі.

Юристи харківського "Металіста" продовжують боротися за честь клубу, попри відмову Спортивного арбітражного суду (CAS) призупинити дискваліфікацію команди у Лізі чемпіонів.

Зокрема, як зазначив Маркіян Ключківський, у команди ще є шанс залишитися у чемпіонській Лізі.

"CAS встановив процедуру розгляду спору таким чином, що остаточно рішення буде прийнято 28 серпня. Тобто, до жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. Тому залишається ймовірність того, що якщо "Металіст" переконає Лозанну у своїй правоті і не буде дискваліфікований з єврокубків, то клуб матиме, принаймні, теоретичну можливість зіграти ще в цьому розіграші Ліги чемпіонів одразу в груповому турнірі. Ця можливість обумовлена організаційними моментами, пов'язаними з тим, що якимось чином УЄФА доведеться придумувати конфігурацію для такої участі. Але для цього спочатку потрібно виграти апеляцію", - пояснив Ключківський в інтерв'ю "Вести".

"Тут багато що залежить від рішення УЄФА. Ми в своїй апеляції просимо, щоб УЄФА подбав про логістику, щоб у "Металіста", у разі скасування дискваліфікації, не було чисто технічних перешкод для участі в Лізі чемпіонів. Нам відомо, що у 2011 році УЄФА готував варіант розширення групи з чотирьох до п'яти команд, тоді мова йшла про швейцарський "Сьон". Але на практиці про таке говорити передчасно. Ситуація дуже заплутана", - додав юрист.

При цьому Ключківський переконаний, що УЄФА не може призначити "Металісту" ще більш жорстку санкцію.

"По-перше, ми захищаємо свої права, і я не вважаю, що припустимо якимось чином карати команду тільки за це. По-друге, права ми захищаємо в повній відповідності з усіма процедурами, які викладені у футбольних правилах, регламентах і процедурах... Ми граємо за тими правилами, за якими грає весь футбольний світ", - підсумував юрист.

Нагадаємо, що 28 серпня Лозанна оприлюднить остаточний вердикт у справі "Металіст - УЄФА".

Водночас, УЄФА має комфортну впевненість, що "Металіст" винен у справі про договірний матч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції