"Ювентус" без опору здолав "Сассуоло" та зміцнив лідерство в Серії А

Роналду взяв участь в усіх трьох голах.

"Ювентус" у матчі 23-го туру чемпіонату Італії здобув переконливу перемогу над "Сассуоло" - 3:0.

Героєм матчу став лідер туринців Кріштіану Роналду. На 23-й хвилині португалець потужно пробив з лінії штрафного майданчика, кіпер господарів впорався з його ударом, а от перед добиванням від Самі Хедіри вже був безсилим.

Незважаючи на тотальну перевагу у володінні м’ячем, "Стара синьйора" подвоїла рахунок на табло лише на 70-й хвилині - Роналду після подачі П’яніча з кутового випередив захисника і головою ефектно відправив м’яч у сітку воріт суперника.

На цьому Кріштіану не зупинився і на 86-й хвилині зустрічі асистував Емре Джану, який одразу після виходу на футбольне поле прицільним ударом розстріляв дальній кут воріт – 3:0.

"Ювентус" завдяки перемозі посилив своє панування в турнірній таблиці Серії А. Оскільки "Наполі" у цьому турі поділив очки з "Фіорентиною" (0:0), то туринці відірвалися від другої позиції на 11 балів.

Що стосується "Сассуоло", то команда з 30 очками йде 11-ю.