"Ювентус" без Роналду програв "Барселоні" в Лізі чемпіонів, VAR скасував три голи туринців

Туринський клуб догравав поєдинок у меншості.

"Барселона" обіграла "Ювентус" у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок у Турині закінчився перемогою каталонського клубу з рахунком 2:0.

Каталонці відкрили рахунок на 14-й хвилині. Автором голу став Усман Дембеле - французький нападник отримав передачу від Ліонеля Мессі, протягнув м’яч і з рикошетом відправив його в дальній кут.

Підопічні Андреа Пірло упродовж матчу тричі відправляли ігровий знаряд у ворота голкіпера "синьо-гранатових" Норберту Нету. Усі три рази це робив автор дублю в матчі першого туру з "Динамо" Альваро Мората. Однак арбітр не зарахував жоден з голів після використання системи VAR через положення поза грою.

На 85-й хвилині туринський клуб залишився у меншості - Меріх Демірал отримав другу жовту картку за фол проти Міралема П'янича. А на останній хвилині основного часу каталонці заробили пенальті - Федеріко Бернардескі збив Ансу Фаті в штрафному майданчику. Мессі холоднокровного реалізував 11-метровий та зняв питання щодо переможця зустрічі.

Зазначимо, що лідер "б'янконері" Кріштіану Роналду пропустив матч через позитивний тест на коронавірус.

• У паралельному матчі цієї групи київське "Динамо" на останніх хвилинах втратило перемогу над угорським "Ференцварошем" (2:2).
  • "Барселона" з 6 очками очолює квартет G. "Ювентус" - на другому місці (3 бали). У "Динамо" та "Ференцвароша" по одному очку.
  • Третій тур - 4 листопада (22:00): "Барселона" - "Динамо", "Ференцварош" - "Ювентус".