"Ювентус" без Роналду впевнено переміг "Брешию" та продовжив лідирувати в Серії А

"Стара синьйора" забила два "сухих" голи.

Туринський "Ювентус" у рамках 24-го туру Чемпіонату Італії розібрався вдома з "Брешиєю" з рахунком 2:0.

Підопічні Маурісіо Саррі провели по голу в кожному з таймів. Особливої уваги заслуговує результативний удар зі штрафного у виконанні Пауло Дібали. Аргентинський форвард на 39 хвилині пробив голкіпера гостей зі стандартного положення та вивів, таким чином, свій колектив уперед.

До вашої уваги відео з цим взяттям воріт.

Зазначимо, двома хвилинами раніше "Брешиа" залишилася вдесятьох - Флорін Айє за якісь миті примудрився заробити два попередження та залишити одноклубників удесятьох.

Все по своїх місцях розставив точний удар від Хуана Куадрада на 75 хвилині. Колумбієць чудово обігрався в стіночку з Блезом Матюїді та з близької відстані подвоїв перевагу "Ювентуса". Саме цей гол поставив крапку в поєдинку та приніс "старій синьйорі" чергові три бали.

Цікаво, що поза заявкою залишився лідер туринців - Кріштіану Роналду. Наразі невідомо, чому керманич "Ювентус" наважився залишити 35-річного бомбардира без ігрової практики.

• Команда Саррі набрала 57 балів та продовжила лідирувати у внутрішній першості.
  • "Брешиа", своєю чергою, залишилася з 16 пунктами на 19 місці.