"Ювентус" із двома пенальті розбив "Удінезе" та вийшов до чвертьфіналу Кубка Італії

Також там зіграє і "Мілан".

Туринський "Ювентус" у рамках 1/8 фіналу Кубка Італії розгромив у рідних стінах "Удінезе" з рахунком 4:0.

Майже всі питання щодо переможця цієї дуелі зникли після стартових 26 хвилин гри, коли підопічні Маурісіо Саррі двічі відзначилися у сітці воріт "фріульців".

На 16 хвилині господарів вивів уперед Гонсало Ігуаїн. Аргентинський форвард розіграв чудову комбінацію з Пауло Дібалой та з близької відстані розстріляв голкіпера суперника.

За десять хвилин "Ювентус" подвоїв перевагу завдяки пенальті, який реалізував Дібала.

У другому таймі туринці довели справу до непристойного. На 58 хвилині все той ж Дібала завдав розкішного удару в верхній кут після передачі від Ігуаїна.

Постав крапку в цій дуелі Дуглас Коста - бразильський вінгер "Ювентуса" на 61 хвилині  ідеально реалізував пенальті.

Зазначимо, що в заявці "Ювентуса" був відсутній зірковий форвард туринців - Кріштіану Роналду.

• Також до чвертьфіналу пробився й "Мілан", який на своєму полі розібрався зі СПАЛ (3:0). За "россонері" забили Кшиштоф Пьонтек (20 хвилина), Саму Кастільєхо (44) та Тео Ернандес (66).
  • Раніше з Кубка Італії вилетіла "Аталанта", за яку виступає українець Руслан Малиновський.

Додамо, що в чвертьфіналі вже сформувалися наступні пари: "Наполі" - "Лаціо", "Мілан" - "Торіно" та "Інтер" - "Фіорентина". Що стосується "Ювентуса", то він поміряється силами з переможцем протистояння "Парма" - "Рома", яке відбудеться ввечері 16-го січня.