"Ювентус" розгромив опонента та продовжив впевнено йти у лідерах Серії А, Роналду не забив пенальті

Туринці зберегли відрив від "Наполі".

"Ювентус" у рамках 20 туру чемпіонату Італії впевнено розібрався у рідних стінах із "К'єво" з рахунком 3:0.

Підопічні Массіміліано Алегрі відкрили рахунок вже на 13 хвилині протистояння. Колишній футболіст донецького "Шахтаря" Дуглас Коста протягнув м'яч декілька метрів, змістився до центру та завдав точного удару з-за меж штрафної у кут воріт.

"Стара синьйора" подвоїла рахунок перед самою перервою - Емре Джан після вишуканої передачі у виконанні Пауло Дібали пробив низом точно за призначенням.

Остаточну крапку туринці поставили на 84 хвилині. Даніеле Ругані з лінії воротарської замкнув навіс зі штрафного від Фернандо Бернардескі. Зазначимо, що на 53 хвилині лідер господарів Кріштіану Роналду не забив пенальті. Португалець не зміг переграти голкіпера "віслюків" з одинадцятиметрової позначки, пробивши в лівий від нього кут.

Попри це, "Ювентус" здобув чергову перемогу в Серії А та зберіг відрив від другого "Наполі" до дев'яти балів. Наразі в активі підопічних Алегрі 56 очок.

Раніше легендарний боксер Флойд Мейвезер відсвяткував тріумф "Ювентуса" в Суперкубку Італії.