"Ювентус" спіткнувся у грі з "Сассуоло" та може втрати лідерство в Серії А

Забитих м'ячів Бонуччі та Роналду не вистачило туринцям для перемоги.

"Ювентус" в рамках 14 туру чемпіонату Італії не зумів на домашній арені обіграти середняка турнірної таблиці "Сассуоло" - 2:2.

"Стара синьйора" вийшла вперед на 20-й  хвилині зустрічі завдяки голу Леонардо Бонуччі, проте вже через декілька хвилин гості відновили паритет після точного удару Джеремі Бога.

Одразу після перерви Франческо Капуто несподівано вивів гостей вперед, на що "бьянконері" відповіли лише влучним ударом з пенальті у виконанні Кріштіану Роналду - 2:2.

Ювентус - Сассуоло
twitter.com/juventusfc

Таким чином, команда Мауріціо Саррі, набравши 37 очок, залишилася лідером чемпіонату Італії. Перевага "Ювентуса" над "Інтером" тепер становить 2 очки, однак підопічні Антоніо Конте уже сьогодні мають шанс скинути туринців з вершини, якщо переможуть аутсайдера ліги СПАЛ.