"Ювентус" за 20 хвилин розібрався з "Ромою" та вийшов до півфіналу Кубка Італії

"Стара синьора" перемогла "вовків" вдруге за півтора тижні.

Туринський "Ювентус" у рамках 1/4 фіналу Кубка Італії впевнено розібрався вдома з римською "Ромою" з рахунком 3:1.

Підопічні Маурісіо Саррі відкрили рахунок на 26 хвилині, коли Кріштіану Роналду завдав точного удару в дальній кут після передачі у виконанні Гонсало Ігуаїна. Для португальця цей гол став вже сьомим у чотирьох іграх в 2020 році.

На 38 хвилині туринці подвоїли перевагу - Родріго Бентанкур, перебуваючи в оточенні декількох суперників, усе ж зумів пробити голкіпера "вовків" з меж штрафного.

Не встигли футболісти гостей отямитися, як "Ювентус" довів справу до непристойного - центральний захисник Леонардо Бонуччі на 45 хвилині головою замкнув навіс з правого флангу від Дугласа Кости.

Єдине, на що вистачило "Рому", так це на автогол від Джанлуїджі Буффона. Півзахисник римлян Ченгіз Ундер завдав удару з лінії штрафного, м'яч влучив у поперечину, а потім від спини легендарного голкіпера залетів у ворота.

Таким чином, перемігши "Рому", команда Саррі вийшла до півфіналу. Зазначимо, що "стара синьора" перемогла "вовків" вдруге за десять днів. Раніше "Ювентус" здолав римлян у рамках Серії А (2:1).

Раніше до 1/2 фіналу Кубка Італії пробився "Наполі", який здолав чинного переможця трофею - "Лаціо".

• В інших двох чвертьфіналах зустрінуться "Мілан" - "Торіно" (28 січня) та "Інтер" - "Фіорентина" (29 січня).