"Ювентус" завдяки потужній кінцівці подужав у гостях "Аталанту"

Туринці зберегли перший рядок турнірної таблиці.

"Ювентус" у поєдинку 13-го туру чемпіонату Італії на виїзді розібрався з "Аталантою". Матч закінчився з рахунком 3:1, проте складався для туринців зовсім не просто.

Клуб з Бергамо показував хорошу гру в першому таймі та створював небезпечні моменти біля воріт Войцеха Щенсни. На 18-й хвилині господарі поля заробили пенальті - рукою у штрафному майданчику зіграв Самі Хедіра. Утім, Муса Барроу пробив з 11-метрової позначки у поперечину і не зміг вивести свою команду вперед.

І все ж, на початку другої половини зустрічі "Аталанта" повела в рахунку - Муса виправився за нереалізований одинадцятиметровий гольовим асистом на Робіна Госенса, який головою відправив м’яч у кут воріт.

Аталанта - Ювентус

Туринці виправили становище на 74-й хвилині - Гонсало Ігуаїн відновив паритет, а через вісім хвилин він оформив дубль і вперше в матчі вивів "Стару синьйору" вперед.

У компенсований час крапку у протистоянні поставив Пауло Дібала. Аргентинець з меж штрафного переграв голкіпера ударом в нижній правий кут.

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський не зміг взяти участь в матчі через дискваліфікацію, яку він відбуває через вилучення в матчі минулого туру з "Сампдорією". Не потрапив до заявки на гру і Кріштіану Роналду - португалець скаржився на погане самопочуття після міжнародної паузи.

"Ювентус набрав" 35 очок і точно залишиться лідером Серії А за підсумками туру. "Стара синьйора" на чотири очки випереджає "Інтер", однак у "нерадзуррі" є гра в запасі.

"Аталанта" з 22 балами опустилася на шосту позицію.