"Ювентус" зазнав сенсаційної поразки і упустив шанс дочасно стати чемпіоном Італії

Роналду та Ко спробують оформити "скудетто" в наступному турі.

Туринський "Ювентус" у поєдинку 35-го туру Серії А несподівано програв на виїзді "Удінезе" з рахунком 1:2. Перемога в цьому поєдинку дочасно робила "бьянконері" чемпіонами, але тепер доведеться зачекати.

Команда Мауріціо Саррі вийшла вперед в кінці першого тайму завдяки голу Маттейса Де Лігта.

На старті другої половини матчу відігрався зусиллями Ілії Несторовські, а на другій компенсованій хвилині Секу Фофана вирвав для "Удінезе" перемогу.

Зазначимо, що зірковий форвард "бьянконері" Крішітану Роналду вийшов зі старту і провів на полі весь матч.

• За три тури до фінішу "Ювентус" (80 балів) випереджає "Аталанту" Руслана Малиновського на 6 очок, оформити "скудетто" туринці можуть в неділю, 26 липня, якщо обіграють "Сампдорію".

• "Удінезе" (39 очок) розташувався на 15-й сходинці Серії А.

• Серія А рестартувала 20 червня після призупинення у березні у зв'язку з пандемією коронавірусу.

• У Чемпіонаті Італії - 38 турів, завершення сезону планується 2-го серпня.