"Ювентус" врятувався від поразки в матчі зі "Спортингом", "Барселона" зіграла внічию в Греції

Каталонці втратили перші очки в цьому розіграші єврокубка.

"Спортинг" і "Ювентус" зіграли внічию в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла в Лісабоні і завершилася з рахунком 1:1.

На 20-й хвилині Бруно Сезар, розстрілявши ворота приблизно з 11-ти метрів,  вивів португальців вперед. Однак, під кінець зустрічі "стара синьйора" зуміла зрівняти рахунок - на 79-й хвилині відзначився Гонсало Ігуаїн.

У паралельному матчі "Барселона" на виїзді зіграла в суху нічию з "Олімпіакосом" - 0:0.

Героєм грецької команди став голкіпер Сільвіо Прото, який зумів врятувати ворота від непростих ударів Семеду та Мессі.

Таким чином, "Ювентус" набрав 7 очок і залишився на другій сходинці в групі D. "Спортинг" має в своєму активі 4 бали і третє місце. Лідирує в цьому квартеті "Барселона" (10 очок), незважаючи на нічию з "Олімпіакосом" (1 бал).