Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилися нові документи про приховування позитивних допінг-проб російських біатлоністів

До цієї справи, схоже, причетні великі гроші.

Інформатор Всесвітнього антидопінгового агенства (WADA) Григорій Родченков надав нові документи щодо вживання заборонених речовин російськими біатлоністами.

Як повідомляється в звіті робочої групи Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), Родченков заявив про те, що президент Союзу біатлоністів Росії Олександр Тихонов платив великі гроші колишньому главі IBU Андерсу Бесебергу за приховування позитивних допінг-проб росіян.

Пізніше Родченков зазначив, що готовий і надалі співпрацювати з IBU стосовно цього питання та представив нову інформацію та докази про допінг.

  • Наразі IBU продовжує спільне розслідування з поліцією Австрії щодо можливого вживання допінгу російськими спортсменами в період від 2011 до 2015 року.
  • 18 липня WADA опублікувало доповідь, в якій йдеться про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

  • У квітні 2019 року WADA витягла 2 тисячі зразків з московської антидопінгової лабораторії, які були відправлені на аналіз за межі Росії.

Додамо, що WADA разом із профільними федераціями може завершити це розслідування в останньому кварталі 2019 року.

Їх бентежить той факт, що після аналізу документів був встановлений досить високий збіг даних, які були надані від конфіденційного джерела та з московської лабораторії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції