Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З’явилося повне відео нападу Кокоріна і Мамаєва на двох чоловіків у кафе

На кадрах видно, як Кокорін розпочав бійку.

Опубліковано повне відео бійки російських футболістів Павла Мамаєва, Олександра Кокоріна та їхніх друзів з чиновником Мінпромторгу Денисом Паком і гендиректором НАМІ Сергієм Гайсін.

Як повідомляє РЕН ТВ, у розпорядженні якого і з’явилося відео, на цих кадрах видно, як до столу потерпілого вальяжною ходою підійшов Олександр Кокорін. Він одразу ж схопив стілець. Хтось із присутніх намагався зупинити форварда "Зеніта", але він все ж завдав удар в голову Пака. А брат футболіста Кирило Кокорін вдарив держслужбовця кулаком. Підбігли хлопці, які стояли поруч, зокрема, ймовірно, співробітники закладу, які спробували заспокоїти бешкетників. Кирило Кокорін намагався прорватися через стіну людей, щоб продовжити "спілкування" з чиновником.

Денис Пак не виявляв агресії. Він тільки щось намагався пояснити кривдникам. Кокорін-старший відійшов від центру подій, поки його брат рвався в бій. Він з посмішкою спостерігав за тим, що відбувається, обіймаючись то з дівчиною, то з приятелем. Охоронці кафе намагалися заспокоїти всіх. У певний момент ситуація знову стала загострюватися. Гендиректор НАМІ Сергій Гайсин, який спробував заспокоїти молодих людей, також отримав удар в обличчя від Павла Мамаєва. Потім друг футболістів Олександр Протасовицький застосував щодо Гайсіна задушливий прийом.

Кокорін та Мамаєв з друзями напали на чоловіків 8 жовтня 2018 року. Перед бійкою у кафе, вони побили водія телеведучої Віталія Соловчука.

Слідство порушило кримінальну справу за статтями "Хуліганство" і "Побої". Пізніше його перекваліфікували на статтю "Умисне заподіяння легкої шкоди здоров'ю".

3 квітня Пресненський суд Москви продовжив арешт всім фігурантам справи до 25 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції