За ним плаче Голлівуд: футболіст "Порту" підірвав соцмережі курйозною симуляцією в Лізі чемпіонів (відео)

twitter.com/Mobyhaque1

Марко Груїч продемонстрував театральні здібності в матчі проти "Ювентуса".

Півзахисник "Порту" Марко Груїч показав неабиякий акторський талант у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ювентуса".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: ХТО ВИЙШОВ ДО 1/4 ФІНАЛУ

Наприкінці овертаймів, коли португальській команді потрібно було втримати потрібний рахунок, сербський футболіст вдався до відвертих хитрощів. Після  блокування від хавбека туринців Адріана Рабйо він наче підкошений впав на газон і схопився за обличчя.

Далі було найсмішніше. Груїч, демонструючи смертельні муки, лежав на траві та нишком підглядав за рішенням арбітра. Камери зафіксували, як футболіст ледве стримував усмішку.

Уболівальники поставилися до симуляції гравця "Порту" по-різному: хтось назвав її ганебною, а хтось просто посміявся, згадавши знамениту симуляцію півзахисника "Барселони" Серхіо Бускетса в півфіналі Ліги чемпіонів сезону-2009/10 проти "Інтера".

"Порту" вибив "Ювентус" з Ліги чемпіонів, здобувши перемогу за сумою двох матчів. Після домашньої перемоги 2:1 "дракони" в овертаймі програли у Турині 2:3, та пройшли далі завдяки правилу виїзного голу.

"Ювентус" вперше в історії вдруге поспіль вилетів з Ліги чемпіонів на стадії 1/8 фіналу, а лідер туринців Кріштіану Роналду не забив жодного голу в плейоф Ліги чемпіонів вперше від 2005 року. Також португалець вперше за 15 років у двох сезонах поспіль не зміг вийти до чвертьфіналу ЛЧ.

• Жеребкування чвертьфіналу та півфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 19 березня.
  • Ігри 1/4 фіналу заплановані на 6-7 і 13-14 квітня.

Раніше ТСН Проспорт писав, що футболіст-вундеркінд Голанд побив низку рекордів Ліги чемпіонів.