Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За прикладом "Динамо": клуб УПЛ влаштував "пожежу" на домашньому стадіоні

За прикладом "Динамо": клуб УПЛ влаштував "пожежу" на домашньому стадіоні

"Дніпро-1" привернув увагу до проблеми підпалів сухостою.

"Дніпро-1" долучився до акції на підтримку боротьби з проблемою підпалів сухостою на полях, яку раніше запустило київське "Динамо".

Клуб УПЛ на своїй офіційній сторінці в Instagram опублікував фотоколаж з палаючим газоном "Дніпро-Арени".

"Дніпро-1" закликав українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів і відмовитися від спалювання сухої трави, щоб уникнути катастрофи в майбутньому.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, від початку року в Україні сталося понад 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вирішили спалити траву на "Дніпро-Арена"! Згадали про стару традицію випалювати траву на полях і вирішили зробити те саме на домашньому "Дніпро-Арена". Кажуть, ніби то приносить щастя і саме поле родитиме краще. Правда ж маячня? Ми теж так думаємо! Ніякий сухостій ми палити не плануємо, і на зображенні, звісно, фотошоп. У такий спосіб хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає. ⠀ Ми закликаємо українців відмовитися від випалювання сухостою і повідомляти в поліцію про випадки підпалів!

Допис, поширений SC Dnipro-1 (@scdnipro1)

Нагадаємо, Чемпіонат України з футболу планують поновити 30 травня після призупинення через коронавірус. Усі команди будуть проводити домашні матчі на своїх стадіонах - за суворого дотримання правил медичного протоколу.

Після 23 турів УПЛ "Динамо" посідає третє місце у турнірній таблиці.

упл таблиця перед карантином

Залиште свій коментар

Вибір редакції