Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"За зневагу до нашого народу": український борець пояснив, чому викликав Усика на бій

"За зневагу до нашого народу": український борець пояснив, чому викликав Усика на бій

Богдан Грицай переконаний, що захищає інтереси простих українців.

Український борець вільного стилю Богдан Грицай назвав причини, чому викликав боксера Олександра Усика на бій без правил.

Про це спортсмен розповів в інтерв’ю сайту Главком.

"Останньою краплею стало те відео, в якому Олександр вдався до відвертих погроз звичайним українцям, продемонструвавши зневагу до всього нашого народу. Це неприпустимо. Я не витримав, бо ще такого не бачив, щоб професійний спортсмен займався залякуванням простих людей. Тому вирішив запропонувати Усику вийти зі мною в клітку. Я не бився там ніколи, точно так само, як не робив цього й він. Запропонував йому рівні умови. Нехай покаже, на що здатен, а не лякає", - пояснив Грицай.

Борець усвідомлює той факт, що Усик навряд чи погодиться вийти на поєдинок з ним, але кинув виклик, щоб показати здатність українців постояти за себе.

"Я розумію, що ймовірність того, що він прийме виклик, мізерна. Але я показав, що є українці, які здатні дати йому відсіч. Нехай буде до цього готовим. Досить уже мовчати і слухати образи на адресу нашої країни і нас як її громадян", - сказав Богдан.

Грицай додав, що не боїться осуду за свій вчинок з боку спортивної спільноти.

"Я готовий чути на свою адресу неприємні речі. Знаю погляди цих людей і навряд чи вони здатні чимось мене здивувати.

Наразі телефонують і пишуть мої друзі та знайомі. Підтримують. Поміж них є відомі спортсмени, але нехай вони самі озвучують свою позицію. Можу сказати, що одним з перших мені зателефонував і похвалив Герой України Юрій Шухевич. Було дуже приємно, бо вельми поважаю цю людину", - зізнався Грицай.

Раніше ТСН Проспорт розповідав про неоднозначні висловлювання та вчинки Олександра Усика та Василя Ломаченка, через які українські боксери нажили собі недоброзичливців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції