Забив крутий гол і став найкращим гравцем матчу: українець Малиновський "пошумів" в Італії

"Аталанта" перемогла "Лаціо" в 27-му турі.

Півзахисник збірної України та італійської "Аталанти" Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти одного з лідерів Серії А - "Лаціо". Матч 27-го туру відбувся у Бергамо і завершився з рахунком 3:2.

Українець відзначився на 66-й хвилині, зробивши рахунок 2:2. Руслан забив потужним ударом з-за меж штрафного.

Зазначимо, що Малиновський вийшов в стартовому складі і був замінений на 77-й хвилині

АТАЛАНТА - ЛАЦІО - 3:2

Голи: Робін Гозенс (38’), Руслан Малиновський (66’), Хосе Паломіно (80’)  - Мартен де Рон (5’, аг), Сергій Мілінкович-Савич (11’)

За даними WhoScored Руслан став найкращим гравцем матчу.  Він отримав оцінку 8,6. Більше 8 балів отримав тільки Алехандро Гомес (8,3).

СТАТИСТИКА МАЛИНОВСЬКОГО

• 1 гол
  • 4 удари по воротах (2 в ствір)
  • 67 торкань до м'яча
  • 39 точних передач (89%)

У поточному сезону Малиновський за "Аталанту" забив 6 голів і зробив 3 ассисти в 33 матчах.

"Аталанта", набравши 54 очка, розташовується на четвертому місці в турнірній таблиці Серії А. "Лаціо" посідає друге і відстає від "Ювентуса" на 4 бали.