"Залишається лише почати стріляти": глава ПФЛ вдарив на сполох після скандалів у Першій лізі

"Залишається лише почати стріляти": глава ПФЛ вдарив на сполох після скандалів у Першій лізі

Сергій Макаров попросив футбольну спільноту об'єднатися і допомогти справедливо дограти сезон.

Президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) Сергій Макаров виступив з відкритою заявою після скандальних подій у матчах 25-го туру Першої ліги.

Арбітра матчу "Агробізнес" - "Минай" Юрія Іванова побили. А рефері поєдинку "Інгулець" - "Прикарпаття" Івана Бондаря можуть відсторонити від роботи через грубі помилки.

"Хотів би звернутися до керівництва Комітету арбітрів. Шановні колеги! Я не можу на вас впливати. Я не тисну на вас, я прошу вас: будь ласка, зробіть максимум, щоб знизити кількість помилок у турах, які залишилися. Зараз кожен матч є надзвичайно важливим і ціна помилки неймовірно висока. Я добре розумію, що у вас є своє бачення, ви незалежний орган. Проте, будь ласка, використовуйте найкращих арбітрів. Зараз раніше від нашого чемпіонату закінчується УПЛ. Прошу вас залучити арбітрів, які проводять матчі УПЛ, адже зараз не час для експериментів, необхідно забезпечити якісний арбітраж.

Завдяки ініціативі Андрія Павелка, ФІФА дозволила використання VAR в Першій лізі. Будь ласка, максимально використовуйте систему у тих матчах, де це можливо. Це дуже важливо для того, щоб запобігти подібним  скандалам, пов’язаним з арбітражем", - йдеться у звернення Макарова на сайті ПФЛ.

Також функціонер звернувся до громадськості, журналістів, а також представників та керівників клубів Першої ліги з проханням допомогти впоратися з ситуацією, яка "вже занадто загострилася".

"Дуже багато останнім часом говорять про те, що клуби працюють з арбітрами, стимулюють інші клуби. На клуби виходять, на арбітрів виходять. Тиснуть, погрожують і так далі. Апофеозом всього -  є випадок у Волочиську, де просто побили арбітра. Люди, колеги, друзі, що ви робите?! Нам залишається лише почати стріляти один в одного, щоб це все було схоже на 90-ті роки?!

Давайте повернемося до цивілізованого вирішення питань, зупинимося і отямимося. Інакше ми не дограємо чемпіонат, якщо все це продовжуватиметься. Тому, будь ласка, хочу звернутися до громадськості, до журналістів, і, звісно, до представників та керівників клубів Першої ліги. Допоможіть нам, будь ласка. Ми самі не впораємося з цією ситуацією. Ваші дзвінки зі скаргами, що вас вбивають, заносять, підносять, виносять, стимулюють - не працюють. Допоможіть нам впоратися з цим, напишіть про все, що вам відомо, офіційно. Дайте письмову позицію, продемонструйте факти, будьте готові все це підтвердити на засіданнях Комітету з етики та чесної гри УАФ або КДК УАФ.

Окремо звертаюсь до колег з КДК і Комітету з етики та чесної гри. Я не можу на вас впливати. Я не тисну на вас, я прошу вас: розслідуйте ці справи. Передусім вивчіть матеріали стосовно інциденту в Волочиську, котрі ми вам надамо. Ухваліть виважене, об’єктивне, незаангажоване рішення. Як у цьому випадку, так і в інших, якщо ми зберемо матеріали.

Можна згадати розслідування, яке провів президент ФК "Рух" Григорій Козловський.  Він показав, що відбувалося навколо матчів за участю його клубу. Візьміться за це, розслідуйте та доведіть справу до кінця. У іншому випадку ми ризикуємо просто не дограти Першу лігу.

Розумію, що такої інтриги у наших змаганнях не було ніколи раніше. На жаль, ця інтрига дійсно комусь кружить голови, когось зводить з розуму. Проте, давайте опустимося на землю та ввімкнемо холодний розум. І все ж таки дограємо Першу лігу. Дограємо чесно, спокійно і чисто", - сказав Макаров.

  • До завершення сезону Першої ліги залишилося зіграти 6 турів. Турнірну таблицю очолює "Інгулець".
     
  • 25 тур Першої ліги відбудеться 19-20 липня. У розіграші 30 турів.
     
  • До УПЛ піднімуться три найкращі команди за підсумками поточного сезону у Першій лізі.
перша ліга таблиця після 24 турів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів