"Зараз стою - все болить і ноги не тримають": Світоліна прокоментувала завоювання історичної "бронзи" в Токіо

Дата публікації
Перегляди
1076
"Зараз стою - все болить і ноги не тримають": Світоліна прокоментувала завоювання історичної "бронзи" в Токіо

Associated Press

Для країни це перша медаль в тенісі в історії Олімпіад.

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над Оленою Рибакіною з Казахстану в матчі за третє місце на Іграх-2020 у Токіо, що дозволило їй завоювати бронзову нагороду.

"Після програшу було дуже важко повернуться знову в колію. Після перемоги неймовірні відчуття. Якщо чесно, я намагалася боротися до кінця, програвала у другому сеті і у третьому теж. Було дуже мало шансів, але я намагалася боротися до кінця. Віддала всі сили, які залишалися.

Звичайно, перший сет був взагалі дуже поганий з мого боку, але я боролася. Я думаю, що саме характер мене повернув у матч. Ця перемога просто неймовірна.

У першому сеті десь, напевно, нерви зіграли. У принципі, я була налаштована досить добре, але в тенісі взагалі непросто після програшу повертатися в турнір, тому що у нас все йде навиліт, а тут - за третє місце.

Переломити хід подій у другому сеті, а потім повернутися у третьому - я витратила всі сили, які можливо. Зараз стою - все болить і ноги не тримають, але я рада, що змогла перемогти. Ця бронза для мене багато чого значить.

Було витрачено неймовірно багато сил за весь цей тиждень. Я програвала в деяких матчах. Було витрачено багато психологічних сил і нервів. Ця медаль має для мене велике значення. Я дуже рада, що це сталося саме тут. Це дуже неймовірні відчуття", - сказала Еліна після матчу.

  • Медаль Світоліної стала п'ятою для України на Олімпіаді в Токіо. Всі нагороди - бронзові.
  • Фінал жіночого тенісного турніру між Маркетою Вондроушовою (Чехія) і Беліндою Бенчіч (Швейцарія) грається цими хвилинами.
Наступна публікація