Засидівся в Раді: борець-депутат Беленюк сенсаційно програв в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи (відео)

9018

facebook.com/unitedworldwrestling

Народний обранець від партії "Слуга народу" не зміг пробитися до півфіналу турніра.

Українець Жан Беленюк програв сербу Зурабі Датунашвілі у чвертьфіналі Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який проходить у польській Варшаві.

Поєдинок, що проходив у ваговій категорії до 87 кг, завершився з нічийним результатом - 1:1. Однак у півфінал вийшов Датунашвілі, так як він останнім заробив бал.

• В 1/8 фіналу турніру Жан переміг шведа Александера Патріка Йоханссона (7:1).
  • Беленюк - срібний призер Олімпійських ігор-2016, дворазовий чемпіон світу і триразовий чемпіон Європи.

Як повідомляв раніше ТСН Проспорт, Беленюк виграв "золото" на престижних змаганнях у Загребі.