Збірна Бельгії обіграла Фінляндію в матчі Євро-2020 і наблизила Україну до 1/8 фіналу

3289

Все у грі вирішилося у другому таймі.

Збірна Бельгії обіграла національну команду Фінляндії в матчі третього туру групи B Євро-2020, чим допомогла Україні. Зустріч на стадіоні "Санкт-Петербург" завершилася з рахунком 2:0.

Гра пройшла за помітної переваги бельгійців. Фіни розраховували на нічийний результат і про атаки в першому таймі навіть не думали, так жодного разу і не пробивши у бік воріт суперника в перші 45 хвилин гри.

Після перерви підопічні Роберто Мартінеса таки забили, але гол Ромелу Лукаку на 65-й хвилині гри було скасовано через офсайд.

Проте, свого бельгійці домоглися. На 74-й хвилині Томас Вермален відправив м'яч у стійку, від якої він відлетів у голкіпера фінів Лукаса Градецьки і опинився у воротах.

На 81-й хвилині Лукаку зняв питання про переможця в матчі, забивши свій вже третій м'яч на турнірі і встановивши тим самим підсумковий рахунок у поєдинку.

Цей результат зіграв на руку збірній України, яка випередила фінів у боротьбі команд, які посіли у своїх групах треті місця, за вихід до плейоф Євро-2020.

• Бельгія з 9 очками фінішувала першою у групі B. Данія (3 бали) - друга, Фінляндія (3) - третя, Росія (3) - остання.
  • До 1/8 фіналу виходять 2 найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.