Збірна Бразилії не зуміла здолати Нігерію в товариському матчі

Команда Тіте не може перемогти вже у четвертій грі поспіль.

Збірна Бразилії у контрольному спарингу розписала результативну нічию з Нігерією з рахунком 1:1.

Як не дивно, але саме "суперорли" відкрили рахунок - Джо Арібо, отримавши передачу від Саймона Мозеса, продерся скрізь двох опонентів та завдав точного удару з близької відстані. Це взяття воріт сталося на 35 хвилині.

Підопічні Тіте відновили паритет на самому початку другої половини гри, коли Каземіро добив м'яч фактично у порожні ворота після фантастичного сейву голкіпера, який декількома секундами раніше відбив удар з верхнього кута.

Як виявилося пізніше, цей гол став останнім у цій зустрічі, яка, до речі, відбулася в Сінгапурі.

Отже, розписавши нічию з триразовим переможцем Кубка Африканських Націй, бразильці довели безвиграшну серію до чотирьох поєдинків. Раніше вони несподівано поступилися Перу (0:1) та зіграли внічию з Сенегалом (1:1) та Колумбією (2:2). Ці матчі також мали товариський статус.

• Саме Перу перервала безпрограшну серію збірної Бразилії, яка нараховувала 17 матчів.
  • У липні ці ж команди зустрічалися у фіналі Кубка Америки. Тоді бразильці були сильнішими (3:1) та удев’яте в історії завоювали трофей.

Додамо, зовсім нещодавно збірна Нігерії провела контрольну гру з Україною. Матч, який відбувся в Дніпрі, завершився з рахунком 2:2.