Збірна Іспанії програла вдома вперше за 15 років, поступившись Англії

Збірна Іспанії програла вдома вперше за  15 років, поступившись Англії

Англійці здобули першу перемогу.

У матчі групи А4 Ліги націй збірна Іспанії зазнала поразки від команди Англії. Підопічні Гарета Саутгейта перемогли у гостях з рахунком 3:2.

Англійці вже у першому таймі вели 3:0, відзначилися двічі Рахім Стерлінг (16’, 38’) та Маркус Решфорд (29’). У другій половині гри іспанці змогли відквитати два м’ячі зусиллями Пако Алькасера (58’) та Серхіо Рамоса (90’).

Збірна Іспанії вперше за 15 років програла в офіційному домашньому матчі - у червні 2003 року іспанці поступилася Греції.

Таким чином англійці перервали їхню серію з 38 ігор без поразок: 34 перемоги і 4 нічиї.

У турнірній таблиці Іспанія продовжує лідирувати із 6 балами. Англія здобула першу перемогу і має 4 очки. Хорватія поки з 1 балом.

У наступних матчах хорвати зіграють вдома з Іспанією і в гостях з Англією. Тож інтрига зберігатиметься до кінця.