Збірна Іспанії втратила перемогу над Норвегією в рекордному матчі Рамоса

Захисник "Реала" провів 168-й поєдинок за національну команду.

У поєдинку 7-го туру відбору Євро-2020 збірна Іспанії в гостях розписала нічию з норвежцями - 1:1.

В першій половині зустрічі команди обійшлися без забитих голів, приберігши найцікавіше на другий тайм. Одразу по перерві півзахисник мадридського "Атлетіко" Сауль видовищним ударом з-за меж штрафного вивів Іспанію вперед. Проте втримати перевагу підопічні Роберта Морено не зуміли - у компенсований час Джошуа Кінг з пенальті приніс норвежцям нічию.

Матч став рекордним у складі національної збірної для Серхіо Рамоса. Захисник "Реала" провів 168-й поєдинок за "Червону фурію" та обійшов за цим показником воротаря Ікера Касільяса.

Іспанці з 19 очками після семи ігор відбіркового циклу посідають першу сходинку в групі F.

У паралельному поєдинку шведи розгромили Мальту - 4:0. За путівку на Чемпіонат Європи шведська збірна (14 очок) побореться з Румунією (13 очок) та Норвегією (10 очок).