Збірна Італії вдруге в історії стала чемпіоном Європи: у фіналі в серії пенальті була переможена Англія

Командам не вистачило двох годин, щоб визначити сильнішого.

Збірна Італії в серії пенальті обіграла національну команду Англії у фінальному матчі Євро-2020 і вдруге в історії стала чемпіоном континенту. Основний і додатковий час зустрічі на легендарному стадіоні "Вемблі" в Лондоні завершився з рахунком 1:1.

Англійці вийшли вперед вже на третій хвилині. Гаррі Кейн знайшов передачею в карному майданчику італійців на дальній стійці Люка Шоу, який і відкрив рахунок потужним ударом з близької відстані.

Італійці не змогли відійти від такого удару і до перерви майже не турбували Джордана Пікфорда. Однак вже у другому таймі вони додали.

Відігралися підопічні Роберто Манчіні на 67-й хвилині. Леонардо Бонуччі з метра відправив м'яч у ворота англійців після невеликої пожежі в їхньому карному майданчику, яка була викликана подачею з кутового.

Забивши, "Скуадра Адзурра" не стала відходити назад, а продовжила грати першим номером. Англійці ж насамперед сконцентрувалися на обороні і змогли перевести гру в овертайм.

Але командам не вистачило і додаткових 30 хвилин, щоб визначити сильнішого. У серії ж пенальті італійці перемогли з рахунком 3:2.

• На шляху до фіналу англійці у плейоф пройшли Німеччину (2:0), розгромили Україну (4:0) і вирвали перемогу над Данією (2:1).
  • Італійці в 1/8 фіналу обіграли Австрію (2:1), а потім вибили з турніру Бельгію (2:1) та Іспанію (1:1, за пен. - 4:2).