Збірна США виграла хокейний чемпіонат світу серед молоді у серії буллітів

"Золотий" булліт забив Трой Террі.

У канадському Монреалі відбувся фінальний матч молодіжного чемпіонату світу з хокею U-20.

У ньому зустрілися збірні США та Канади. Основний час матчу завершився з рахунком 4:4. Переможець визначився у серії буллітів, ним стала команда США.

Збірна США виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею
twitter.com/iihf_wjc

У першому періоді ворота американців вразили Тома Шабо і Жеремі Лозон. Після перерви Чарлі Макевой і Кіффер Белловз відновили рівновагу.

На старті заключної третини Канада знову повела з перевагою в два голи (відзначилися Ніколя Руа і Метью Жозеф), проте утримати лідерство господарі турніру не зуміли. Кіффер Белловз і Колін Вайт зробили рахунок рівним - 4:4.

В овертаймі суперники переможця не виявили. А в серії буллітів єдиним гравцем, який реалізував свою спробу, став американець Трой Террі.

Зазначимо, Україна не брала участь у турнірі.