Збірна України перемогла Колумбію і вийшла у півфінал Чемпіонату світу

Команда Олександра Петракова продовжує творити історію у Польщі.

Збірна України U-20 вперше зіграє у півфіналі Чемпіонату світу! "Синьо-жовті" перемогли команду Колумбії у чвертьфіналі з рахунком 1:0.

Єдиний гол забив Данило Сікан. Він відзначився на 11-й хвилині. Сікан зробив скидку головою та встигнув наздогнати м’яч, скориставшись помилкою воротаря та оборони суперника.

На 86-й хвилині Йохан Карбонеро отримав пряму червону за фол на Денису Попову після перегляду арбітром відеоповтору. Українець отримав пошкодження і був замінений.

Колумбійці активно насіли на наші ворота у другому таймі,  а команда Олександра Петракова втримала свої ворота "на замку".

колумбія - україна

У півфіналі Україна зіграє із збірною Італії, поєдинок буде зіграно 11 червня о 18:30.

В інших чвертьфінальних парах 8 червня зустрінуться США - Еквадор та Корея - Сенегал.