Збірна України перемогла США у стартовому матчі на Чемпіонаті світу

Команда Олександра Петракова успішно розпочала виступи на молодіжному мундіалі.

Молодіжна збірна України (U-20) здобула перемогу над США (2:1) у своєму першому поєдинку на Чемпіонаті світу, який 23 травня розпочався у Польщі.

Українці провели дуже складний поєдинок, в якому суперник більше володів м’ячем. Особливо перевага американців була помітна у першому таймі. Попри це, "синьо-жовтим" вдалося відкрити рахунок у зустрічі завдяки злагодженій роботі двох "динамівців".

На 26-й хвилині матчу Георгій Цитаїшвілі довгою передачею з центра поля знайшов Сергія Булецу у штрафному майданчику США, а той майстерно відтіснив суперника корпусом і пробив повз голкіпера.

Україна - США ю-20

Українці раділи не довго. На 32-й хвилині американці розіграли класну комбінацію. Брендон Серванія розстріляв Луніна з декількох метрів після прострілу Тімоті Веа з лівого флангу.

У другій половині протистояння підопічні Петракова перехопили ініціативу та почали створювати небезпечні моменти біля воріт Бреді Скотта.

На 48-й хвилині Цитаїшвілі красивим ударом струсонув поперечину, а вже через три хвилини українці досягли мети. Булеца з кутового навісив на голову Денису Попову, а центральний захисник "Динамо" з межі воротарського майданчика відправив м’яч у дальній кут.

Під завісу зустрічі нашим хлопцям довелося несолодко. Американці прагнули зрівняти рахунок та всіма силами пішли на ворота збірної України. На 76-й хвилині Алексіс Мендес влучив у стійку, а на 85-й блискавичну реакцію продемонстрував Андрій Лунін, допомігши команді втримати перемогу.

В іншому матчі 1-го туру групи D збірна Нігерії з рахунком 4:0 розгромила Катар і очолила наш квартет. Українці йдуть слідом за нігерійцями, в обох збірних по 3 очки.

Наступний поєдинок на мундіалі підопічні Петракова проведуть у понеділок, 27 травня, проти збірної Катару. А завершать груповий етап 30 травня матчем проти Нігерії.

Нагадаємо, до 1/8 фіналу вийдуть переможці та другі команди груп. Також путівки до плей-оф отримають чотири найкращі команди, які посіли треті місця у квартетах.