Збірна України поступилася Польщі в боротьбі за третю сходинку Кубка Федерації

Все вирішила парна дуель.

Збірна України програла Польщі в поєдинку за третю сходинку плей-оф у Євро-африканські зоні Кубка Федерації.

Зазначимо, що в цьому протистоянні першими повели в рахунку польські тенісистки. Катерина Козлова поступилася Магдалені Френх із рахунком 6:3, 5:7, 2:6. Ці спортсменки лише раз зустрічалися між собою - в 2017 році Френх виявилася сильнішою за Козлову на турнірі серії ITF у Стамбулі.

Відновити паритет вдалося Даяні Ястремській, яка перемогла Ігу Свьонтек (7:6, 6:4). Їхня гра тривала 1 годину та 37 хвилин.

Таким чином, все в цьому матчі повинна була вирішити парна дуель. На неї тренерський штаб української команди відрядив Катерину Козлову та Марту Костюк.

Зазнавши розгромної поразки в першій партії (1:6, прим.), українки з аналогічним рахунком здобули перемогу в другому сеті. Після цього, поступаючись у вирішальному сеті 1:5, Костюк та Козлова створили неймовірний камбек (6:5). "Синьо-жовті" були близькі до загальної перемоги, проте збірна Польщі спочатку зрівняла рахунок, а потім на тай-брейку вирвала необхідний для себе результат - 7:6 (5).

Отже, не зумівши пробитися до фіналу першої Євро-африканської зони, українки програли матч за "бронзу" та стали в підсумку четвертими.