Збірна України розбила Ізраїль і вийшла в еліт-раунд Євро-2015

"Синьо-жовті" вийшли з першого місця Групи 8.

Юнацька збірна України U-19 пробилася в еліт-раунд чемпіонату Європи 2015 року.

Українці у вирішальному матчі за путівку до еліт-раунду розгромили збірну Ізраїлю - 5:0.

Зазначимо, що команда Олександра Головка навіть за нічиєї проходила далі.

Команди обережно почали гру. А на 17-й хвилині "синьо-жовті" відкрили рахунок. Комбінація від Коваленка, Лучкевича та Бєсєдіна завершилася влучним ударом останнього у дальній кут воріт.

Десять хвилин потому Борячук пройшов лівим флангом, навісив на Арендарука, який ударом головою не залишив шансів воротарю суперників Глазеру.

У другому таймі українцям ще тричі відзначилися. На 58-й хвилині після кутового забив Коваленко. Згодом Борячук з лінії штрафного перекинув м'яч через воротаря. А Зубков довів рахунок до 5:0.

Таким чином, збірна України здобула сім очок у трьох матчах і вийшла з першого місця Групи 8, випередивши Швецію завдяки кращій різниці м'ячів. Матчі еліт-раунда Євро-2015 пройдуть навесні 2015 року.

Нагадаємо, збірна України зіграла у бойову нічию зі шведами у першому турі (2:2), а у другому розгромила Болгарію (5:1).