Збірна України з баскетболу програла Чорногорії та не вийшла на ЧС-2019

Наша команда розгубила перевагу в 17 очок.

Національна збірна України з баскетболу поступилася команді Чорногорії в матчі кваліфікації Чемпіонату світу 2019 року та втратила будь-які шанси на продовження боротьби в турнірі.

Гра відбулася у київському "Палаці Спорту" і завершилася з рахунком 76:74 на користь збірної Чорногорії.

Підопічні Євгена Мурзіна бездоганно провели першу чверть, "перестрілявши" чорногорців на 17 очок. Це дарувало нашій команді неабиякі надії на вихід на ЧС-2019. Для продовження боротьби за путівку на мундіаль українцям потрібно було вигравати цей матч з різницею як мінімум в 7 пунктів.

У наступній 10-хвилинці українці гідно тримали оборону і дозволили супернику відіграти лише 3 бали.

А от другу половину протистояння "синьо-жовті", на жаль, провалили. Третій та четвертий періоди пройшли за повного домінування гостей. Чорногорці створили вражаючий камбек та виграли поєдинок з рахунком 76:74.

Після поразки збірна України опустилася на п’яту позицію у своїй групі та втратила шанси зіграти на Чемпіонаті світу 2019 року в Китаї.

У понеділок, 25 лютого, команда Євгена Мурзіна завершить відбірковий цикл на ЧС-2019 виїзним поєдинком проти аутсайдера групи - Словенії.