Збірна України з біатлону фінішувала в топ-10 змішаної естафети на Чемпіонаті Європи

Хоча були великі шанси й на медалі.

Щойно завершилася змішана естафета, яка відбувалася в рамках Чемпіонату Європи в білоруських Раубичах.

Збірна України була представлена Анастасією Меркушиною, Вітою Семеренко, Сергієм Семеновим та Артемом Примою.

Дівчата весь час були в лідерах та, як наслідок, Меркушина завершила свій виступ на першій сходинці, а Семеренко - на другій. Що стосується чоловіків, то вони виступили гірше. Прима, який завершував гонку, "привіз" Україні сьоме місце.

"Золото" виборола Швеція. "Срібло" в активі німців. "Бронза", тим часом, дісталася Білорусі.

7. Україна (1+17) - 1:43,9

Нагадаємо, що в одиночному міксті українці фінішували на 11 сходинці.

Наступна гонка на цій континентальній першості відбудеться 23 лютого (спринт, чоловіки).