Збірна України з футзалу за дві хвилини вирвала неймовірну нічию проти чемпіонів Європи

Команди зустрінуться знову.

Збірна України з футзалу зіграла внічию у товариському матчі проти найсильнішої команди Європи збірної Португалії з рахунком 2:2.

Поступаючись із різницею в два голи, "синьо-жовті" не знітилися та відповіли супернику двома влучними ударами. За українську команду забивали Дмитро Сорокін (36 хвилина) та Микола Микитюк (38). Зазначимо, що в складі португальців не було найкращого гравця планети - Рікардіньо.

Пропонуємо до вашої уваги відеоогляд цієї гри.

Нагадаємо, що спочатку ця дуель мала б відбутися в Україні, проте через введення воєнного стану матч довелося перенести саме до Португалії.

Ще одну гру команди проведуть вже 5 грудня. Її початок запланований на 21:00 за київським часом.

У лютому саме португальці стали чемпіонами Європи з футзалу. У вирішальному поєдинку "європейські бразильці" здолали Іспанію. Українці, своєю чергою, зупинилися на континентальній першості на стадії чвертьфіналу.