Збірна України з футзалу завершила кваліфікацію ЧС-2020 нічиєю з французами

Команда Олександра Косенка фінішувала на останній сходинці в групі.

Збірна України з футзалу зіграла внічию останній поєдинок у відборі еліт-раунду до Чемпіонату світу-2020.

Підопічні Олександра Косенка в рамках 3-го туру групового етапу розійшлися миром з командою Франції - 2:2.

На сьомій хвилині зустрічі українців вивів вперед Сергій Журба, але на перерву лідерами пішли французи після точних ударів Мухудіна (10’) та Раміреса з пенальті (13’).

У другому таймі "синьо-жовті" зрівняли рахунок зусиллями Олександра Педяша (29’). Вирвати перемогу жодна з команд не змогла.

Зазначимо, що для обох збірних ця дуель не мала турнірного значення, оскільки у двох стартових турах вони програли Сербії та Іспанії.

За підсумками групового раунду українці з одним набраним балом посіли останнє місце, поступившись у різниці м’ячів французам. За перше місце боротимуться Іспанія та Сербія, які мають по шість очок.

• Переможець групи напряму вийде на Чемпіонат світу. Команди, які посядуть другі місця, вийдуть до плейоф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на мундіаль.
  • Стикові матчі заплановані на 9 та 12 квітня 2020 року.