Збірна України з першого місця оформила вихід до еліт-раунду на Євро-2019

"Синьо-жовті" не зазнали у групі жодної поразки.

Юнацька збірна України віком до 17 років (U-17) вийшла до наступної частини відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться у 2019 році.

У рамках 3 туру групової стадії кваліфікаційного етапу підопічні Володимира Єзерського зломили супротив господарів Боснії та Герцеговини з рахунком 3:2.

"Синьо-жовті" першими відкрили рахунок у зустрічі - Гергій Судаков на 13 хвилині вдало реалізував пенальті. На 29 хвилині українці подвоїли свою перевагу на табло - цього разу відзначився Ерік Шуранов.

Утім, вже у компенсований до першого тайму час боснійські футболісти скоротили відставання до мінімуму.

На 68 хвилині Шуранов оформив дубль, довівши лік своїх голів на турнірі до чотирьох. Цікаво, що стільки ж м'ячів на своєму рахунку має й Судаков. Останнє слово у цій зустрічі було за Боснією та Герцеговиною, яка на 74 хвилині реалізувала пенальті. На 89 хвилині господарі остаточно втратили надію на позитивний результат, адже їхній гравець побачив перед собою червону картку.

Таким чином, здолавши суперника, Україна виборола першу сходинку в квартеті. "Синьо-жовті" мають у своєму активі сім балів. Наступна стадія відбору на континентальну першість відбудеться навесні 2019 року.

Раніше українці зіграли внічию з Ісландією та розгромили Гібралтар.