Збірна України за хвилину вирвала нічию проти Нігерії в товариському матчі

Друге взяття воріт "синьо-жовтих" викликає деякі питання.

Збірна України в Дніпрі розписала результативну нічию з Нігерією з рахунком 2:2.

Підопічні Андрія Шевченка пропустили обидва голи ще в першій половині дуелі. "Суперорли" вийшли вперед вже на четвертій хвилині, коли Джо Арібо замкнув простріл з лицьової від Алекса Івобі.

Вдруге засмутити Андрія Луніна гості зуміли на 34 хвилині - Олександр Караваєв порушив правила в своєму штрафному та, як наслідок, головний арбітр призначив пенальті. До м'яча підійшов Віктор Осімхен та пробив юного голкіпера "синьо-жовтих".

У другому таймі збірна України додала обертів та притисла суперника до своїх воріт. Господарі впевнено контролювали гру, але відзначитися в сітці воріт Френсіса Узохо їм не вдавалося аж до 78 хвилини. Саме тоді команда Шевченка вперше забила в цій дуелі та скоротила відставання в рахунку - Олександр Зінченко, прибравши суперника, завдав точного удару з близької відстані у ближній кут.

Не встигли гості оговтатися, як Україна за хвилину зрівняла рахунок - Роман Яремчук, який змінив травмованого Жуніора Мораєса, пробив воротаря збірної Нігерії та встановив остаточну крапку. Зазначимо, що це взяття воріт Яремчука викликає деякі запитання, адже під час голу форвард бельгійського "Гента" підіграв собі рукою. Головний суддя спочатку скасував цей м'яч, але потім, порадившись з помічником, вказав на центр. Господарі за декілька секунд до кінця протистояння забили втретє, але цей гол арбітр не став зараховувати через справедливе положення поза грою.

• Збірна України грала в Дніпрі вперше за десять років.