Збірна України здійснила неймовірний камбек і вперше в історії вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з волейболу

Команда Угіса Крастіньша вибила господарів турніру.

Збірна України з волейболу оформила історичний вихід до чвертьфіналу Чемпіонату Європи.

У поєдинку 1/8 фіналу першості континенту "синьо-жовті" у впертій боротьбі здолали команду Бельгії - 3:2 (25:22, 21:25, 14:25, 25:18, 15:10).

Українська збірна чудово провела першу партію, яку завершила на свою користь з рахунком 25:22. Далі господарі матчу підтвердили свій статус фаворита пари, повністю захопивши ініціативу - другу партію вони виграли з перевагою в чотири очки, а третю - із значним відривом в 11 очок.

У четвертій партії українці вирівняли гру і завдяки бездоганній кінцівці перевели зустріч у вирішальний сет, де здобули омріяну перемогу - 15:10.

Це перший в історії України вихід до 1/4 фіналу Чемпіонату Європи.

Раніше наша збірна двічі виходила до плей-оф Євро в 1993 і 1997 роках, але з третього місця групового етапу і розігрувала лише 5-8 місця, не претендуючи на "золото".

• Суперником України в чвертьфінальному матчі Чемпіонату Європи буде збірна Сербії.
  • Євро-2019 триватиме від 12 до 29 вересня у Франції, Словенії, Бельгії та Нідерландах.