Збірна України здобула другу перемогу на Чемпіонаті світу та вийшла до плей-оф

Підопічні Олександра Петракова у тяжкому поєдинку розібралися з Катаром.

Збірна України (U-20) здобула другу перемогу на молодіжному Чемпіонаті світу та достроково пробилася в 1/8 фіналу. У другому матчі на турнірі українці мінімально обіграли Катар - 1:0.

Після стартової перемоги над міцною збірною США з рахунком 2:1 від українців чекали легкої прогулянки у поєдинку з аутсайдером групи – Катаром. Проте, супернику вдалося створити значні проблеми нашій команді. У першому таймі Катар більше володів ініціативою та не дозволив Україні створити нічого небезпечного біля своїх воріт.

У перерві головний тренер молодіжки Олександр Петраков провів серйозну бесіду з командою і "синьо-жовті" у другій половині зустрічі задіяли активніше.

Катар - Україна ю-20
twitter.com/PolandU20

Це принесло свої плоди на 58-й хвилині. Як і в попередньому матчі зі США гол організував тандем динамівців. Сергій Булеца м’яко навісив до штрафного, а центральний захисник Денис Попов майстерно пробив головою і знову приніс перемогу збірній України.

Додамо, що за 5 хвилин до кінця зустрічі Катар залишився у меншості. Насір Бакша виконав грубий підкат проти Максима Чеха та отримав пряму червону картку.

Таким чином, Україна набрала 6 очок після другої перемоги на турнірі та очолила групу D. Катар поки що має 0 у графі очок.

В іншому матчі 2-го туру нашого квартету 27 травня о 21:30 зіграють США та Нігерія.

Зазначимо, що збірна України достроково пробилася до 1/8 фіналу Чемпіонату світу. Згідно з регламентом, до плей-оф виходять переможці, другі команди квартетів і чотири найкращі команди, які посіли треті місця у своїх групах. Після перемоги над Катаром наша команда вже не опуститься нижче третього місця у групі D. Також Україну не зможуть обійти треті збірні з груп В і Е.

Нагадаємо, завершить груповий етап команда Олександра Петракова поєдинком проти Нігерії. Гра запланована на четвер, 30 травня, 21:30.